Změna velikosti písma

29. 11. Zina

Zítra: Ondřej

Počasí

Středa Zataženo 0/-4 °C
Čtvrtek Oblačno až zataženo se sněžením 0/-2 °C
Pátek Oblačno až zataženo se sněžením -1/-2 °C
Sobota Oblačno až zataženo se sněžením 0/-3 °C

Drobečková navigace

Úvod > Rozvoj obce > Projekty, záměry, akce, brigády > Místní program obnovy vesnice 2011 – 2016

Místní program obnovy vesnice 2011 – 2016

Pro Obec Tvorovice byl zastupitelstvem obce (nebo chcete - li obecním zastupitelstvem) schválen Místní program obnovy vesnice 2011 – 2016 na Veřejném zasedání dne 29. 12. 2010 a jeho aktualizovaná verze dne 13. 12. 2011.

Co si však pod tímto složitým a dlouhým názvem vlastně představit? Jelikož je celá verze na našem webu dostupná (lze se k ní tzv. „proklikat„), tak zde jen krátce.

Místní program obnovy vesnice (někdy též – Program rozvoje obce) je strategickým rozvojovým dokumentem obce, schvalovaným nejméně na volební období daného zastupitelstva, avšak s možností přesahu do dalších let (to je náš případ) a rovněž s možností jeho aktualizace v případě, že tato vyvstane (rovněž náš případ). Zastupitelstvo si v něm mimojiné vytkne cíle, jichž by chtělo ve svém volebním období dosáhnout a od tohoto dlouhodobého plánu se ve svém jednání neodchylovat.

Místní program obnovy vesnice bývá zpravidla vyžadován úřady, orgány či institucemi, na něž se představitelé obce obracejí s žádostmi o spolufinancování svých aktivit.